position:
●Soldered down Intel Elkhart Lake Celeron/Pentium Processor
●Integrated Intel UHD Graphics
●With HDMI,VGA/DP,LVDS/eDP,Supports Triple Display
●Single CHs DDR4,Max.32G/3200MHz
●1*mPCIE,Supports WIFI/4G/5G Module
●1*M.2 Key M,Supports 2242/2280 SSD
●2*Gigabit LAN,10/100/1000 Base-Tx Gbe Compatible
●Realtek ALC897 5.1 Channels HDA Codec
●16bit Programmable GPIO
●12V Power supply
●Soldered down Intel Elkhart Lake Celeron/Pentium Processor
●Integrated Intel UHD Graphics
●With HDMI,VGA/DP,LVDS/eDP,Supports Triple Display
●Single CHs DDR4,Max.32G/3200MHz
●1*mPCIE,Supports WIFI/4G/5G Module
●1*M.2 Key M,Supports 2242/2280 SSD
●2*Gigabit LAN,10/100/1000 Base-Tx Gbe Compatible
●Realtek ALC897 5.1 Channels HDA Codec
●16bit Programmable GPIO
●12V Power supply
| Processor | Intel Elkhart Lake J/N Series,TDP 10W/6.5W |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Display | 1*VGA Port/DP(Option) |
| 1*HDMI1.4, Max Reslution 4096X2160@30Hz | |
| 1*LVDS/eDP(Option) | |
| Memory | 1*DDR4 SO-DIMM,Max.32GB DDR4/3200MT/s |
| Ethernet | 2*Realtek RTL8111H Gbe, Supports WOL、PXE Boot |
| AUDIO | 1*Realtek ALC897,Whit MIC_IN/HP_OUT and Amplifier |
| Storage | 1*SATA3.0 |
| 1*M.2 KEY M,Supports M.2 2242/2280 SATA/PCIE X2 SSD | |
| Expansion | 1*mPCIE,Supports WIFI+BT/3G/4G/5G Module |
| 1*SIM Card Slot | |
| Rear Panel I/O | 1*DC_IN |
| 1*HDMI | |
| 1*VGA/DP(Option) | |
| 2*RJ45 | |
| 2*USB3.0 | |
| 1*HP_OUT,1*MIC_IN | |
| Internal I/O | 2*F_USB2.0 Header,4*USB2.0 Via Internal Header |
| 1*F_USB3.0 Header,2*USB3.0 Via Internal Header | |
| 1*SIM Card | |
| 1*SATA_PWR/1*SATA3.0 6Gbps | |
| 1*LPT | |
| 1*CLR_CMOS | |
| 1*AUTO_ON | |
| 1*GPIO(16bit) | |
| 6*COM,COM2 Supports RS232/RS485 Option | |
| 1*F_PANEL | |
| 1*F_AUDIO | |
| 1*LVDS/eDP(Option)/1*INVERT | |
| 1*PS/2 | |
| 1*LVDS/eDP_PWR | |
| 1*SPEAKER | |
| 1*CPU_FAN,1* SYS_FAN | |
| 1*ATX_4P | |
| BIOS | 64M Flash ROM |
| Power Supply | DC 12V |
| OS | windows10/11/Linux |
| Heat Sink | Smart FAN |
| OTR | -10℃~60℃ |
| STR | -20℃~70℃ |
| Humidity | 5%-95% Relative Humidity,Non-condensing |
| Dimension | 170*170mm |


Copy product links
Long by picture save/share
enquiry form:
Inquiry Content:
You have no items to require

enquiry form:
Inquiry Content:
You have no items to require
