position:
●Soldered down Intel Gemini Lake/Gemini Lake-R Celeron/Pentium Processor
●Integrated Intel UHD Graphics 600
●With HDMI,VGA/DP,LVDS/eDP,Supports Triple Display
●Single Channels DDR4,Max.8G/2400MHz
●1*M.2 Key B,Supports 3042/3052 4G/5G
●1*M.2 Key E,Supports 2230 WiFi+BT
●1*M.2 Key M,Supports 2242/2280 SSD
●Gigabit LAN,10/100/1000 Base-Tx Gbe Compatible,Supports Dual LAN Optional
●Realtek ALC269 2+2 Channels HDA Codec
●16bit Programmable GPIO
●12V Power supply
●Soldered down Intel Gemini Lake/Gemini Lake-R Celeron/Pentium Processor
●Integrated Intel UHD Graphics 600
●With HDMI,VGA/DP,LVDS/eDP,Supports Triple Display
●Single Channels DDR4,Max.8G/2400MHz
●1*M.2 Key B,Supports 3042/3052 4G/5G
●1*M.2 Key E,Supports 2230 WiFi+BT
●1*M.2 Key M,Supports 2242/2280 SSD
●Gigabit LAN,10/100/1000 Base-Tx Gbe Compatible,Supports Dual LAN Optional
●Realtek ALC269 2+2 Channels HDA Codec
●16bit Programmable GPIO
●12V Power supply
| Processor | Intel Gemini Lake/Gemini Lake-R |
| Graphics | Intel UHD Graphics 600 |
| Display | 1*VGA Port |
| 1*HDMI1.4, Max Reslution 4096X2160@30Hz | |
| 1*LVDS/eDP(Option) | |
| Memory | 1*DDR4 SO-DIMM,Max.8GB DDR4/2400MT/s |
| Ethernet | 1*Realtek RTL8111H Gbe, Supports WOL、PXE Boot |
| AUDIO | 1*Realtek ALC269,Whit MIC_IN/HP_OUT and Amplifier |
| Storage | 1*SATA3.0 |
| 1*M.2 KEY M,Supports M.2 2242/2280 SATA/NVME SSD | |
| Expansion | 1*M.2 KEY B,Supports M.2 3042/3052 4G/5G Module |
| 1*M.2 Key E,Supports M.2 2230 WiFi+BT Module | |
| Rear Panel I/O | 1*DC_IN |
| 1*HDMI | |
| 1*VGA/DP(Option) | |
| 2*USB2.0/RJ45(Option) | |
| 1*RJ45 | |
| 2*USB3.0 | |
| 1*HP_OUT,1*MIC_IN | |
| Internal I/O | 2*F_USB2.0 Header(2*USB2.0 Via F _USB4 Header ),F_USB3 Invalid by default |
| 1*SIM Card | |
| 1*SATA_PWR | |
| 1*SATA3.0 6Gbps | |
| 1*CLR_CMOS | |
| 1*AUTO_ON | |
| 1*GPIO(16bit) | |
| 6*COM, COM2/COM3 Supports RS232/RS422/RS485 Option | |
| 1*F_PANEL | |
| 1*F_AUDIO | |
| 1*LVDS/eDP(Option) | |
| 1*INVERT | |
| 1*LVDS/eDP_PWR | |
| 1*SPEAKER | |
| 1*CPU_FAN,1* SYS_FAN | |
| 1*ATX_4P | |
| BIOS | 64M Flash ROM |
| Power Supply | DC 12V |
| OS | windows10/11/Linux |
| Heat Sink | Smart FAN |
| OTR | -10℃~60℃ |
| STR | -20℃~70℃ |
| Humidity | 5%-95% Relative Humidity,Non-condensing |
| Dimension | 170*170mm |


Copy product links
Long by picture save/share
enquiry form:
Inquiry Content:
You have no items to require

enquiry form:
Inquiry Content:
You have no items to require
