position:
●Soldered down Intel Gemini Lake/Gemini Lake-R Celeron/Pentium Processor
●Integrated Intel UHD Graphics 600
●With HDMI,DP,Supports Dual Display
●Single Channels DDR4,Max.8G/2400MHz
●1*mPCIE,Supports 3G/4G Module
●1*M.2 Key M,Supports 2242/2280 SSD
●4*2.5Gbe LAN,10/100/1000/2500 Base-Tx Gbe Compatible
●12V Power supply
●Soldered down Intel Gemini Lake/Gemini Lake-R Celeron/Pentium Processor
●Integrated Intel UHD Graphics 600
●With HDMI,DP,Supports Dual Display
●Single Channels DDR4,Max.8G/2400MHz
●1*mPCIE,Supports 3G/4G Module
●1*M.2 Key M,Supports 2242/2280 SSD
●4*2.5Gbe LAN,10/100/1000/2500 Base-Tx Gbe Compatible
●12V Power supply
| Processor | Intel Gemini Lake/Gemini Lake-R |
| Graphics | Intel UHD Graphics 600 |
| Display | 1*DP, Max Reslution 4096X2160@60Hz |
| 1*HDMI1.4, Max Reslution 4096X2160@30Hz | |
| Memory | 1*DDR4 SO-DIMM,Max.8GB DDR4/2400MT/s |
| Ethernet | 4*LAN,Optional i225V/i226V, Supports WOL、PXE Boot |
| Storage | 1*SATA 6Gbps |
| 1*M.2 KEY M,Supports M.2 2242/2280 SATA SSD | |
| Expansion | 1*mPCIE,Supports 3G/4G Module |
| Rear Panel I/O | 1*DC_IN |
| 2*USB2.0 | |
| 4*RJ45 | |
| 1*PWR_LED/HDD_LED | |
| Front I/O | 1*PWR_BTN |
| 1*RST_BTN | |
| 1*SIM Card Slot | |
| 1*HDMI | |
| 1*DP | |
| 2*USB3.0 | |
| Internal I/O | 1*SATA3.0 |
| 1*SATA_PWR | |
| 1*F_Panel | |
| 1*F_USB | |
| 1*AUTO_ON | |
| 1*CPU_FAN | |
| BIOS | 64M Flash ROM |
| Power Supply | DC 12V |
| OS | windows10/11/Linux |
| Heat Sink | Fanless |
| OTR | -10℃~60℃ |
| STR | -20℃~70℃ |
| Humidity | 5%-95% Relative Humidity,Non-condensing |
| Dimension | 120*120mm |


Copy product links
Long by picture save/share
enquiry form:
Inquiry Content:
You have no items to require

enquiry form:
Inquiry Content:
You have no items to require
