position:
●Soldered down 10th Generation Intel Core i3/i5/i7 Processor,TDP 15W
●Integrated Intel UHD Graphics
●With HDMI2.0,DP,Supports Dual Display
●Dual Channels DDR4,Max.64G/2666MHz
●1*M.2 Key M,Supports 2242/2280 SSD
●1*M.2 Key E,Supports WiFi+BT Module
●1*2.5Gigabit LAN,10/100/1000/2500M Base-Tx Gbe Compatible
●1*Thunderbolt3,Supports Display Port、
Power Delivery、USB3.1Gen2、PCIE device
and docking station
●Soldered down 10th Generation Intel Core i3/i5/i7 Processor,TDP 15W
●Integrated Intel UHD Graphics
●With HDMI2.0,DP,Supports Dual Display
●Dual Channels DDR4,Max.64G/2666MHz
●1*M.2 Key M,Supports 2242/2280 SSD
●1*M.2 Key E,Supports WiFi+BT Module
●1*2.5Gigabit LAN,10/100/1000/2500M Base-Tx Gbe Compatible
●1*Thunderbolt3,Supports Display Port、
Power Delivery、USB3.1Gen2、PCIE device
and docking station
| Processor | Intel Comet Lake-U Platform Processor |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Display | 1*DP Via Thunderbolt, Max Reslution 5K@60Hz |
| 1*HDMI2.0, Max Reslution 4096X2160@60Hz | |
| Memory | 2*DDR4 SO-DIMM,Max.64GB DDR4/2666MT/s |
| Ethernet | 1*Intel i225V 2.5Gbe LAN, Supports WOL、PXE Boot |
| Storage | 1*SATA 6Gbps |
| 1*M.2 Key M,Supports M.2 2242/2280 PCIE X4/SATA SSD | |
| Expansion | 1*M.2 Key E,Supports WiFi+BT Module,Support WiFi6 |
| Rear Panel I/O | 1*DC_IN |
| 1*HDMI2.0 | |
| 1*RJ45 | |
| 1*Thunderbolt3 | |
| 2*USB3.1 Gen1 | |
| Front Panel I/O | 1*PWR_BTN |
| 1*USB3.1 Gen1 | |
| 1*Type-C | |
| 1*AUDIO Jack,HP_Out/MIC_In 2 in 1 | |
| Internal I/O | 1*SATA3.0 6Gbps |
| 1*SATA_PWR | |
| 1*F_Panel | |
| 1*F_USB,2*USB2.0 Ports Via F_USB header | |
| 1*CPU_FAN | |
| 1*CLR CMOS | |
| 1*M.2 Key M | |
| 1*M.2 Key E | |
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Power Supply | DC 19V |
| OS | windows10/11/Linux |
| Heat Sink | Smart Fan |
| OTR | -10℃~70℃ |
| STR | -20℃~85℃ |
| Humidity | 5%-95% Relative Humidity,Non-condensing |
| Dimension | 100*100mm |


Copy product links
Long by picture save/share
enquiry form:
Inquiry Content:
You have no items to require

enquiry form:
Inquiry Content:
You have no items to require
