position:
●Soldered down Intel Gemini Lake/Gemini Lake-R J/N Series Processor
●Integrated Intel UHD Graphics 600
●With HDMI,DP,Supports Dual Display
●Single CHs DDR4,Max.8G/2400MHz
●1*mPCIE Slot,Supports 3G/4G
●1*M.2 Key M,Supports 2242/2280 SSD
●4*2.5G LAN,10/100/1000/2500 Base-Tx Gbe Compatible
●12V Power supply
●Soldered down Intel Gemini Lake/Gemini Lake-R J/N Series Processor
●Integrated Intel UHD Graphics 600
●With HDMI,DP,Supports Dual Display
●Single CHs DDR4,Max.8G/2400MHz
●1*mPCIE Slot,Supports 3G/4G
●1*M.2 Key M,Supports 2242/2280 SSD
●4*2.5G LAN,10/100/1000/2500 Base-Tx Gbe Compatible
●12V Power supply
| CPU | Intel Gemini Lake/Gemini Lake-R Processor |
| Chipset | SoC |
| Display | Intel UHD Graphics 600,Supports DirectX 12,OpenGL 4.4 |
| 1*HDMI, Max Reslution 4096X2160@30Hz | |
| 1*DP,Max Reslution 4096X2160@30Hz | |
| Memory | 1*DDR4 SO-DIMM,Max.8GB DDR4/2400MT/s |
| Ethernet | 4*Intel I225V 2.5Gbe,Supports WOL、PXE Boot |
| Storage | 1*SATA3.0 |
| 1*M.2 KEY M | |
| Expansion | 1*mPCIE Slot,Support 3G/4G-LTE Module |
| Supports WiFi Optional | |
| Front I/O | 1*PWR_BTN |
| 2* USB3.0 | |
| 1* HDMI | |
| 1* DP | |
| 1*SIM | |
| 1*RST_BTN | |
| Real I/O | 1* DC_IN |
| 2* USB2.0 | |
| 4*RJ45 | |
| 1* PWR_LED | |
| 1*HDD_LED | |
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Power | DC_12V Input |
| OS | Windows10/11/Linux |
| Heat Sink | Fanless |
| OTR | -10℃~60℃ |
| STR | -20℃~70℃ |
| Humidity | 5%-95% Relative Humidity,Non-condensing |
| Dimension | 155*125*52.5mm |


Copy product links
Long by picture save/share
enquiry form:
Inquiry Content:
You have no items to require

enquiry form:
Inquiry Content:
You have no items to require
