position:
●Soldered down Intel Gemini Lake/Gemini Lake-R J/N Series Processor
●Integrated Intel UHD Graphics 600
●With HDMI2.0,HDMI1.4,Supports Dual Display
●Single CHs DDR4,Max.8G/2400MHz
●1*M.2 Key E Slot,Supports WIFI Module
●1*M.2 Key M,Supports 2242/2280 SSD
●2*Gbe LAN,10/100/1000 Base-Tx Gbe Compatible
●Soldered down Intel Gemini Lake/Gemini Lake-R J/N Series Processor
●Integrated Intel UHD Graphics 600
●With HDMI2.0,HDMI1.4,Supports Dual Display
●Single CHs DDR4,Max.8G/2400MHz
●1*M.2 Key E Slot,Supports WIFI Module
●1*M.2 Key M,Supports 2242/2280 SSD
●2*Gbe LAN,10/100/1000 Base-Tx Gbe Compatible
| CPU | Intel Gemini Lake/Gemini Lake-R Processor |
| Chipset | SoC |
| Display | Intel UHD Graphics 600,Supports DirectX 12,OpenGL 4.4 |
| 1*HDMI, Max Reslution 4096X2160@30Hz | |
| 1*HDMI2.0,Max Reslution 4096X2160@60Hz | |
| Memory | 1*DDR4 SO-DIMM,Max.8GB DDR4/2400MT/s |
| Ethernet | 2*Intel I211,Supports WOL、PXE Boot |
| AUDIO | 1*Realtek ALC269 |
| Storage | 1*SATA3.0 |
| 1*M.2 KEY M,Supports 2242/2280 SATA/NVME SSD | |
| Expansion | 1*M.2 KEY E,Support WIFI+BT Module |
| Front I/O | 1*PWR_BTN |
| 1* USB3.0 | |
| 1* USB2.0 | |
| 2* COM | |
| 1*Type-C | |
| Real I/O | 1* DC_IN |
| 1HDMI | |
| 1*HDMI2.0 | |
| 2*USB3.0 | |
| 2*LAN | |
| 1*AUDIO,Line_OUT/MIC_IN 2 in 1 | |
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Power | DC_12V Input |
| OS | Windows10/11/Linux |
| Heat Sink | Fanless |
| OTR | -10℃~60℃ |
| STR | -20℃~70℃ |
| Humidity | 5%-95% Relative Humidity,Non-condensing |
| Dimension | 136*126*47mm |


Copy product links
Long by picture save/share
enquiry form:
Inquiry Content:
You have no items to require

enquiry form:
Inquiry Content:
You have no items to require
