position:
●Soldered down 10th/8th Generation Intel Celeron/Pentium/Core i3/i5/i7 Processor
●Integrated Intel UHD Graphics
●With HDMI,VGA,LVDS/eDP,Supports Triple Display
●Dual Channels DDR4,Max.64G/2666MHz
●1*M.2 Key B,Supports 3042/3052 4G/5G
●1*M.2 Key E,Supports 2230 WiFi+BT
●1*M.2 Key M,Supports 2242/2280 SSD
●Gigabit LAN,10/100/1000 Base-Tx Gbe Compatible
●Realtek 5.1 Channels HDA Codec
●12V-19V Power supply
●8 Layers PCB
●Soldered down 10th/8th Generation Intel Celeron/Pentium/Core i3/i5/i7 Processor
●Integrated Intel UHD Graphics
●With HDMI,VGA,LVDS/eDP,Supports Triple Display
●Dual Channels DDR4,Max.64G/2666MHz
●1*M.2 Key B,Supports 3042/3052 4G/5G
●1*M.2 Key E,Supports 2230 WiFi+BT
●1*M.2 Key M,Supports 2242/2280 SSD
●Gigabit LAN,10/100/1000 Base-Tx Gbe Compatible
●Realtek 5.1 Channels HDA Codec
●12V-19V Power supply
●8 Layers PCB
| Processor | Intel Whiskey Lake-U/Coffee Lake-U/Comet Lake-U |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Display | 1*VGA Port |
| 1*HDMI1.4, Max Reslution 4096X2304@24Hz | |
| 1*LVDS/1*eDP(Option) | |
| Memory | 2*DDR4 SO-DIMM,Max.64GB DDR4/2666MT/s |
| Ethernet | 1*Realtek RTL8111H Gbe, Supports WOL、PXE Boot |
| AUDIO | 1*Realtek ALC897,5.1 CHs HDA Codec,Whit MIC_IN/HP_OUT |
| Storage | 2*SATA3.0 |
| 1*M.2 KEY M,Supports M.2 2242/2280 SATA/NVME SSD | |
| Expansion | 1*M.2 KEY B,Supports M.2 3042/3052 4G/5G Module |
| 1*M.2 Key E,Supports M.2 2230 WiFi+BT Module | |
| Rear Panel I/O | 1*DC_IN |
| 1*HDMI | |
| 1*VGA | |
| 2*USB2.0 | |
| 1*RJ45 | |
| 2*USB3.0 | |
| 1*HP_OUT,1*MIC_IN | |
| Internal I/O | 1*F_USB2.0 Header(2*USB2.0 Via Internal Header) |
| 1*F_USB3.0 Header(2*USB3.0 Via Internal Header) | |
| 2*SATA_PWR | |
| 2*SATA3.0 | |
| 1*CLR_CMOS | |
| 1*AUTO_ON | |
| 1*GPIO(16bit) | |
| 2*COM, COM2 Supports RS232/RS422/RS485 Option | |
| 1*F_PANEL | |
| 1*F_AUDIO | |
| 1*LVDS/1*eDP(Option) | |
| 1*INVERT | |
| 1*SPEAKER | |
| 1*CPU_FAN,1* SYS_FAN | |
| BIOS | 128M Flash ROM |
| Power Supply | DC 12-19V Range |
| OS | windows10/11/Linux |
| Heat Sink | Smart FAN |
| OTR | -10℃~60℃ |
| STR | -20℃~70℃ |
| Humidity | 5%-95% Relative Humidity,Non-condensing |
| Dimension | 170*170mm |


Copy product links
Long by picture save/share
enquiry form:
Inquiry Content:
You have no items to require

enquiry form:
Inquiry Content:
You have no items to require
