position:
●Soldered down Intel Baytrail Celeron/Pentium Processor
●Integrated Intel HD Graphics
●With HDMI,VGA,Supports Dual Display
●Single Channels DDR3,Max.8G/1333MHz
●1*mPCIE,Supports 3G/4G Module
●4*Gbe LAN,10/100/1000 Base-Tx Gbe Compatible
●12V Power supply
●Soldered down Intel Baytrail Celeron/Pentium Processor
●Integrated Intel HD Graphics
●With HDMI,VGA,Supports Dual Display
●Single Channels DDR3,Max.8G/1333MHz
●1*mPCIE,Supports 3G/4G Module
●4*Gbe LAN,10/100/1000 Base-Tx Gbe Compatible
●12V Power supply
| Processor | Intel Baytrail |
| Graphics | Intel HD Graphics |
| Display | 1*VGA |
| 1*HDMI1.4 | |
| Memory | 1*DDR3 SO-DIMM,Max.8GB DDR3L/1333MT/s |
| Ethernet | 4*Intel i211, Supports WOL、PXE Boot |
| Storage | 1*SATA 3Gbps |
| 1*mSATA | |
| Expansion | 1*mPCIE,Supports 3G/4G Module |
| Rear Panel I/O | 1*DC_IN |
| 4*RJ45 | |
| 1*PWR_LED/HDD_LED | |
| Front I/O | 1*PWR_BTN |
| 1*USB3.0 | |
| 1*USB2.0 | |
| 1*HDMI | |
| 1*VGA | |
| 1*RST_BTN | |
| Internal I/O | 1*SATA2.0 |
| 1*SATA_PWR | |
| 1*F_Panel | |
| 1*F_USB | |
| 1*AUTO_ON | |
| 1*CLR_CMOS | |
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Power Supply | DC 12V |
| OS | Windows7/10/Linux |
| Heat Sink | Fanless |
| OTR | -10℃~60℃ |
| STR | -20℃~70℃ |
| Humidity | 5%-95% Relative Humidity,Non-condensing |
| Dimension | 120*120mm |


Copy product links
Long by picture save/share
enquiry form:
Inquiry Content:
You have no items to require

enquiry form:
Inquiry Content:
You have no items to require
