position:
●Soldered down 6th/7th Generation Intel Celeron/Pentium/Core i3/i5/i7 Processor
●Integrated IntelHD Graphics 510/520/620
●1*HDMI,1*VGA,Supports Dual Display
●Dual Channels DDR4,Max.32G/2133MHz
●10*Intel Gbe LAN
●1*mPCIE,Supports mSATA SSD
●1*mPCIE,Supports 3G/4G Module
●LAN1/LAN2 Supports Bypass Option
●16 bit Progammable GPIO
●12V Power supply
●Soldered down 6th/7th Generation Intel Celeron/Pentium/Core i3/i5/i7 Processor
●Integrated IntelHD Graphics 510/520/620
●1*HDMI,1*VGA,Supports Dual Display
●Dual Channels DDR4,Max.32G/2133MHz
●10*Intel Gbe LAN
●1*mPCIE,Supports mSATA SSD
●1*mPCIE,Supports 3G/4G Module
●LAN1/LAN2 Supports Bypass Option
●16 bit Progammable GPIO
●12V Power supply
| Processor | Intel Sky Lake-U/Kaby Lake-U/Kaby Lake-R |
| Graphics | Intel HD Graphics 510/520/610/620 |
| Display | 1*VGA Port |
| 1*HDMI1.4, Max Reslution 4096X2304@24Hz | |
| Ethernet | 8*Intel i211AT,1*Intel i350 |
| Memory | 2*DDR4 SO-DIMM,Max.32GB DDR4/2133MT/s |
| Storage | 1*SATA3.0 |
| 1*mPCIE,Supports mSATA SSD | |
| Expansion | 1*mPCIE,Supports 3G/4G Module |
| 1*SIM | |
| External I/O | 2*USB3.0 |
| 1*RJ45 TO COM | |
| 10*LAN | |
| 1*DC_IN | |
| 1*HDMI | |
| Internal I/O | 3*F_USB2.0 Header(6*USB2.0 Via Internal Header) |
| 1*VGA Header | |
| 1*SATA_PWR | |
| 1*SATA3.0 | |
| 1*CLR_CMOS | |
| 1*AUTO_ON | |
| 1*GPIO(16bit) | |
| 6*COM RS232(1*COM Header Default) | |
| 1*F_PANEL | |
| 1*HDMI Header | |
| 1*CPU_FAN | |
| 2*SYS_FAN | |
| 1*4P ATX_12V | |
| 1*LAN_LED | |
| BIOS | 64M Flash ROM |
| Power Supply | DC 12V |
| OS | windows10/11/Linux |
| Heat Sink | Smart FAN |
| OTR | -10℃~60℃ |
| STR | -20℃~70℃ |
| Humidity | 5%-95% Relative Humidity,Non-condensing |
| Dimension | 230*230mm |


Copy product links
Long by picture save/share
enquiry form:
Inquiry Content:
You have no items to require

enquiry form:
Inquiry Content:
You have no items to require
